Aktivně sportovní příměstský tábor 2017

A je to tady! Pátý ročník příměstského tábora…

Aktivně sportovní příměstský tábor pořádaný areálem Squash Sport v Čimicích si vypěstoval dobré jméno a dá se říci, že je již tradicí. Letošní ročník je pátý v řadě a plni elánu pokračujeme dál a nabíráme děti do čtyř letních turnusů. Můžete si tak vybrat ten, který Vám nejvíce vyhovuje. Věkové omezení je 5 až 13 let.

Novinkou tohoto roku je účast „denní“. V případě, že Vám vypadne program pro dítě na některý prázdninový den a nevíte, jak své dítě zabavit, můžete ho k nám přihlásit kdykoliv v průběhu probíhajícího turnusu. Vaše ratolest bude zařazena do kolektivu a ihned se zapojí do sportovního programu.

Jedním z hlavních cílů našeho sportovního klubu je šíření sportu mezi děti a mládež. Během příměstského tábora mají tak děti výbornou příležitost seznámit se se sportovními aktivitami, třeba i s těmi, které si ještě nikdy nevyzkoušely. Program sestavují kvalifikovaní vedoucí a zaručujeme, že se nikdo nebude nudit. Aktivity probíhají zábavnou formou tak, aby děti ve sportu a pohybu našly zalíbení.

Předáváme dětem své sportovní znalosti a zkušenosti, jak jen nejlépe umíme.

Volba našeho sportovního příměstského tábora je správná volba!